K instalaci nabízíme satelitní komplety Topfield

Instalaci satelitních kompletů díky partnerské spolupráci s velkoobchodem doplňujeme nabídkou kvalitních satelitních přijímačů, set-top-boxů a dalších zařízení. Montáž satelitních přijímačů a antén samozřejmě provádíme i pro zařízení, která jste si sami zakoupili. Výhodou námi dodávaných přijímačů Topfield je však naše dlouhodobá zkušenost s jejich kvalitou a především s osvědčeným dodavatelem.

Praha je naší doménou, víme, které satelity zde mají nejlepší servis.

Níže uvádíme několik řešení pro satelitní příjem. Pokud ale nechcete trávit čas studováním parametrů, zavolejte 723 602 405 a my Vám ochotně poradíme.

GoSat-7060HDI

Satelitní HDTV přijímač GoSAT-GS7060HDI s tříletou zárukou. Je certifikovaný podle poslední specifikace (r2015) Skylink Ready umí automaticky vyhledat frekvenci Skylink TP. Přijímač používá kvalitní čip Broadcom z USA. Díky FastScan a Skylink aktualizaci má uživatel volbu mezi dvěma způsoby aktualizace seznamu kanálů - změny programů už nebudou noční můrou. Přijímač odhalí změny programů a sám je doladí, případně přejmenuje.

Číst dál...

sbi2060

Topfield S3000RHD je satelitní HD přijímač vyladěný pro použití v České a Slovenské republice s integrovaným dekodérem systému Irdeto PI-sys a certifikací Skylink Ready. Kromě snadné obsluhy oceníte také port USB pro nahrávání a přehrávání. Umožní sledování vysílání DVB-S2/DVB-S ve formátech MPEG4/2 a rozlišení SD/HD.

Číst dál...

Dílenské opravy elektroniky po předchozí telefonické dohodě.

Zhotovení účastnických kabelů na míru z kvalitního koaxiálního kabelu (stínění 100dB!) s kompresními konektory CABELCON, přímé či rohové zakončení F/IEC.

Prodej: SET-TOP-BOX DVB-T2/DVB-T s nahráváním na USB 1089.-Kč.

Instalace a opravy antén, satelitní přijímačů, TV rozvodů.
Volejte pondělí až pátek 8:00-21:00 hod.
m. 723 602 405
Antény a satelity Praha

Aktuálně o satelitech a televizi ze serveru Parabola

 • Sky UK zakódovala další indické programy

  Parabola.cz - Váš satelitní server 18. 08. 2017 | 14:09

  Další televizní programy jsou dostupné jen zákazníkům placené televize Sky UK. Operátor této platformy zakódoval několik indických programů, které byly doposud šířeny nekódovaně (FTA) v evropském svazku přes satelit Astra 2G (28,2°E).

 • Eurochannel HD odstartoval s distribucí na 16E

  Parabola.cz - Váš satelitní server 18. 08. 2017 | 12:21

  Na satelitu Eutelsat 16A se objevil další program ve vysokém rozlišení (HDTV). Na kapacitě operátora Team:Sat se objevil placený kanál Eurochannel HD. Stanice se v době publikování zprávy vysílala FTA.

 • Polská TV Trwam a Radio Maryja FTA na 23,5E

  Parabola.cz - Váš satelitní server 17. 08. 2017 | 17:37

  Na satelitu Astra 3B (23,5°E) se objevil distribuční FTA signál televizní stanice TV Trwam a rozhlasového programu Radio Maryja. Doposud Fundacja Lux Veritatis využívala tento satelit výhradně příležitostně.

 • Nova Sport 1 odvysílá největší zápas historie - Mayweather vs. McGregor

  Parabola.cz - Váš satelitní server 17. 08. 2017 | 10:41

  Dlouho očekávaný boxerský zápas mezi neporaženým boxerem Floydem Mayweatherem a MMA zápasníkem Conorem McGregorem uvidí živě i diváci v České republice a na Slovensku. Stanice Nova Sport 1 získala vysílací práva, a tak v neděli 27. srpna od 1:00 odvysílá[…]