K instalaci nabízíme satelitní komplety Topfield

Instalaci satelitních kompletů díky partnerské spolupráci s velkoobchodem doplňujeme nabídkou kvalitních satelitních přijímačů, set-top-boxů a dalších zařízení. Montáž satelitních přijímačů a antén samozřejmě provádíme i pro zařízení, která jste si sami zakoupili. Výhodou námi dodávaných přijímačů Topfield je však naše dlouhodobá zkušenost s jejich kvalitou a především s osvědčeným dodavatelem.

Praha je naší doménou, víme, které satelity zde mají nejlepší servis.

Níže uvádíme několik řešení pro satelitní příjem. Pokud ale nechcete trávit čas studováním parametrů, zavolejte 723 602 405 a my Vám ochotně poradíme.

GoSat-7060HDI

Satelitní HDTV přijímač GoSAT-GS7060HDI s tříletou zárukou. Je certifikovaný podle poslední specifikace (r2015) Skylink Ready umí automaticky vyhledat frekvenci Skylink TP. Přijímač používá kvalitní čip Broadcom z USA. Díky FastScan a Skylink aktualizaci má uživatel volbu mezi dvěma způsoby aktualizace seznamu kanálů - změny programů už nebudou noční můrou. Přijímač odhalí změny programů a sám je doladí, případně přejmenuje.

Číst dál...

sbi2060

Topfield S3000RHD je satelitní HD přijímač vyladěný pro použití v České a Slovenské republice s integrovaným dekodérem systému Irdeto PI-sys a certifikací Skylink Ready. Kromě snadné obsluhy oceníte také port USB pro nahrávání a přehrávání. Umožní sledování vysílání DVB-S2/DVB-S ve formátech MPEG4/2 a rozlišení SD/HD.

Číst dál...

Dílenské opravy elektroniky po předchozí telefonické dohodě.

Zhotovení účastnických kabelů na míru z kvalitního koaxiálního kabelu (stínění 100dB!) s kompresními konektory CABELCON, přímé či rohové zakončení F/IEC.

Prodej: SET-TOP-BOX DVB-T2/DVB-T s nahráváním na USB 1089.-Kč.

Instalace a opravy antén, satelitní přijímačů, TV rozvodů.
Volejte pondělí až pátek 8:00-21:00 hod.
m. 723 602 405
Antény a satelity Praha